Kuressaare Haigla kohtub kogukonnaga 21.11 kell 16.00 - Dr. Kati Otsa "Mis on artroos ja osteoporoos: põhjused, sümptomid ja ravivõimalused"

Ootame teid kõiki 21. novembril kell 16.00 haigla koolitusklassi ääretult põnevale loengule, kus seekord teemaks artroos ja osteoporoos!

Seekordses kogukonnaloengus räägib dr. Otsa, mis on artroos ja osteoporoos ning tutvustab nende uusimaid ravivõimalusi.

Dr. Kati Otsa on suurte kogemustega tunnustatud eesti reumatoloog, kes on Ida-Tallinnas Keskhaigla Reumatoloogiakeskuse kauaaegne juhataja, mis on Eesti kõige suurem reumaatiliste haiguste uurimisele ja ravile spetsialiseerunud üksus. Dr. Kati Otsa osaleb regulaarselt ülemaailmsetel erialakongressidel ja seminaridel ja on avaldanud üle 25 teadusartikli. Dr. Otsa kuulub Eesti Reumatoloogide Seltsi juhatusse ning ta on mitmete rahvusvaheliste reumatoloogia ühingute liige.

Dr. Kati Otsa võtab reumatoloogilisi patsiente vastu samuti Kuressaare Haiglas.