Vaktsineerimine juunis ja juulis

Vaktsineeriskabinet on juulis avatud 04.07 ja 06.07.

Edaspidi on E ja R kell 9.00-15.00 Kuresaare Haigla vanas osas C korpuses ( väljas on viidad)

Vaktsineerida saavad kõik soovijad alates 12. eluaastast. Vaktsineerimiseks kasutatakse PfizeriModernaJansseni ja Novavax vaktsiini. Aega saab broneerida üleriigilises digiregistratuuris, riigiinfo telefonil 1247 ja  haigla telefonil 51982986  Vaktsineerima võib tulla ka eelregistreerimiseta.

Alaealistel palume tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga, täita tuleb ka lapsevanema nõusolekuleht.

Tõhustusdoosi saajatel arvestada:
Jansseni COVID-19 vastase vaktsiiniga esmase vaktsineerimiskuuri läbinud 18+ elanikkonnal teha esimesel võimalusel tõhustusdoos, kui Jansseni COVID-19 vaktsiini manustamisest on möödunud vähemalt kaks kuud.

AstraZeneca, Pfizer/BioNTechi ja Moderna COVID-19 vastase vaktsiiniga esmase vaktsineerimiskuuri läbinud 18+ elanikkonnale võimaldada tõhustusdoosi alates kolme kuu möödumisel esmasest vaktsineerimiskuurist.

Tõhustusdoosina kasutatakse Pfizeri, Moderna ja Novavax vaktsiini.

EL COVID tõendi saab alla laadida patsiendiportaalis digilugu.ee. Portaali sisselogimiseks on vajalik ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID.

Kui Teil ei ole võimalik ise patsiendiportaalis tõendit alla laadida, saate tõendi loomiseks esitada avalduse Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktis, mis asub aadressil Lossi 12, Kuressaare linn. Elektrooniline EL COVID tõend saadetakse kolme tööpäeva jooksul inimese e-posti aadressile.