452 0040

Aia 25, KuressaareVaktsineerimine

Vaktsineerime alates 1. aprillist 1. juulini esmaspäeval ja reedel kell 9.00-12.00 Kuresaare Haigla vanas osas C korpuses, kabinetis C 1390 ( väljas on viidad).

Vaktsineerida saavad kõik soovijad alates 12. eluaastast.  Aega saab broneerida üleriigilises digiregistratuuris, riigiinfo telefonil 1247 ja haigla telefonil 51982986
Vaktsineerima võib tulla ka eelregistreerimiseta.

 Informatsiooni on võimalik leida aadressil www.vaktsineeri.ee.

Immunoprofülaktika ekspertkomisjon soovitab kolmanda tõhustusdoosiga vaktsineerimist kõigile üle 80-aastastele ja selleks on soovituslik kasutada omikroni alamtüvede BA.4-5 vastu kohandatud vaktsiini. Sama vaktsiiniga revaktsineerimise soovituse said ka üle 18-aastased COVID-19 riskirühma kuuluvad inimesed, kui seda peab arst vajalikuks. Mõlematele sihtrühmadele on kolmas tõhustusdoos otstarbekas, kui neil on COVID-19 haiguse läbipõdemisest või teisest tõhustusdoosist möödunud vähemalt 6 kuud. Omikroni alamtüvede vastu kohandatud vaktsiini võib nüüd kasutada ka esmaseks vaktsineerimiskuuriks. 

EL COVID tõendi saab alla laadida patsiendiportaalis digilugu.ee. Portaali sisselogimiseks on vajalik ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID.

Kui Teil ei ole võimalik ise patsiendiportaalis tõendit alla laadida, saate tõendi loomiseks esitada avalduse Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktis, mis asub aadressil Lossi 12, Kuressaare linn. Elektrooniline EL COVID tõend saadetakse inimese e-posti aadressile.