Kuressaare Haigla psühhiaatria osakond sai tunda heade inimeste tuge

Meie psühhiaatriaosakonna üleskutse läks saarlaste seas korralikult lendu ning nüüdseks võime tõesti öelda, et oleme saanud kõike, mida vähegi üks hing ihaldada võiks. Suurim tänu teile, armsad inimesed! Oma panuse andis eraldi veel ka Kuressaare Hariduse Kool, kus heatahtlike ja tublide õpetajate eestvedamisel sai kogutud terve hulk lauamänge ja muud põnevat. KHK HEV-ainekomisjoni esimees Kätlin Hommik kirjutas: "Kingu õppehoone õpilaste täidetud mänguasja-pusle-raamatukott lohises nädala alguses Kuressaare Haigla psühhiaatria osakonda. Ta oli ikka hirrrrrrrrrrrrmus raske, nii et personal tegi teda vastu võttes väga suured silmad. Sama suur kui mitte suurem oli ka nende siiras tänu. Nüüd oleme tõesti pikaks ajaks varustatud ning rõõmsad teadmises, et meie kogukond on tugev ja abivalmis ning saame teineteise peale alati loota. :)