452 0040

Aia 25, KuressaareVaktsineerimine

Vaktsineerime esmaspäeval ja reedel kell 9.00-15.00 Kuresaare Haigla vanas osas C korpuses, kabinetis C 1390 ( väljas on viidad).

Vaktsineerida saavad kõik soovijad alates 12. eluaastast.  Aega saab broneerida üleriigilises digiregistratuuris, riigiinfo telefonil 1247 ja haigla telefonil 51982986
Vaktsineerima võib tulla ka eelregistreerimiseta.

 Informatsiooni on võimalik leida aadressil www.vaktsineeri.ee.

Esmaseks vaktsineerimiskuuriks kasutame algse koostisega Comirnaty vaktsiini või Jcovdenit (Janssen).

Esmaseks ja teiseks tõhustusdoosiks kasutame omikroni tüvedele kohandatud Comirnaty Original/Omicron BA.4/5 ning Spikevaxi Bivalent Original/Omicron BA.4/5 vaktsiine.

Esimese tõhustusdoosi võiksid inimesed teha alates kolme kuu möödumisel esmasest vaktsineerimiskuurist või kuuendal kuul pärast läbipõdemist.

Teise tõhustusdoosi võiksid inimesed teha kuue kuu möödumisel viimasest doosist või haiguse põdemisest.

 

EL COVID tõendi saab alla laadida patsiendiportaalis digilugu.ee. Portaali sisselogimiseks on vajalik ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID.

Kui Teil ei ole võimalik ise patsiendiportaalis tõendit alla laadida, saate tõendi loomiseks esitada avalduse Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktis, mis asub aadressil Lossi 12, Kuressaare linn. Elektrooniline EL COVID tõend saadetakse kolme tööpäeva jooksul inimese e-posti aadressile.