Aia 25, Kuressaare

Vaktsineerimine jaanuaris

Jaanuaris 2022 vaktsineerime E; T; ja R kell 9.00-16.30 Kuresaare Haigla vanas osas C korpuses ( väljas on viidad)

Vaktsineerida saavad kõik soovijad alates 12. eluaastast. Vaktsineerimiseks kasutatakse PfizeriModerna ja Jansseni vaktsiini. Aega saab broneerida üleriigilises digiregistratuuris, riigiinfo telefonil 1247 ja  haigla telefonil 51982986  Vaktsineerima võib tulla ka eelregistreerimiseta.

Alaealistel palume tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga, täita tuleb ka lapsevanema nõusolekuleht.

Tõhustusdoosi saajatel arvestada:
Jansseni COVID-19 vastase vaktsiiniga esmase vaktsineerimiskuuri läbinud 18+ elanikkonnal
teha esimesel võimalusel tõhustusdoos, kui Jansseni COVID-19 vaktsiini manustamisest on
möödunud vähemalt kaks kuud.

AstraZeneca, Pfizer/BioNTechi ja Moderna COVID-19 vastase vaktsiiniga esmase
vaktsineerimiskuuri läbinud 18+ elanikkonnale võimaldada tõhustusdoosi alates kolme kuu
möödumisel esmasest vaktsineerimiskuurist.

Tõhustusdoosina kasutatakse Pfizeri ja Moderna  vaktsiini,
erandjuhtudel (näiteks allergiline reaktsioon mRNA vaktsiinile) võib vaktsineerija kasutada
selleks Jansseni vaktsiini.

EL COVID tõendi saab alla laadida patsiendiportaalis digilugu.ee. Portaali sisselogimiseks on vajalik ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID.

Kui Teil ei ole võimalik ise patsiendiportaalis tõendit alla laadida, saate tõendi loomiseks esitada avalduse Sotsiaalkindlustusameti

teeninduspunktis, mis asub aadressil Lossi 12, Kuressaare linn. Eeltäidetud avaldus tuleb viia sobivasse Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunkti

ning seejärel saadetakse EL COVID tõend kolme tööpäeva jooksul inimese e-posti aadressile.

NB! Peale 3. doosi palume uue Covid tõendi alla laadida 2 nädala möödudes!