Vereanalüüside andmine ja radioloogilised uuringud Kuressaare Haiglas 18. maini

Analüüside andmine laboris on korraldatud järgnevalt:

• 8.00 - 14.00 COVID-19 paranenud ja mittenakatunud patsientide analüüside andmise aeg
  • 14.00 - 15.00 COVID-19 positiivsete ja haigete patsientide aeg.

Radioloogilised uuringud (röntgen ja ultraheli) palume kõik eelnevalt kokku leppida registratuuri telefonil 452 0020.

Meie jaoks on oluline vältida suuri rahvamasse uuringukabineti ukse taga, selleks oleme uuringud jaganud kellaajaliselt gruppidesse COVID-19 positiivsetele ja negatiivsetele patsientidele. Palume registreerimisel seda kindlasti ka öelda.

Vastavalt vajadusele ja nõudlusele saame ühe või teise grupi suurusi muuta. Suur palve on nendest aegadest siis ka kinni pidada, seda nii röntgeni kui ultraheli uuringute puhul.

Teostame ultraheliuuringuid veel praegu siiski ainult erakorralise vajaduse puhul.

Plaanime avada ambulatoorse töö 18. mail 2020.