Kuressaare Haiglal abis tippkardioloog dr. Hasso Uuetoa

Tänasest on Kuressaare Haiglal abis tippkardioloog dr. Hasso Uuetoa, kes tuli appi ravima meie koroonaviiruse COVID-19 infektsiooniga haigeid. Dr. Uuetoa poolt väga üllas, haigla poolt suurim tänu!

Dr Hasso Uuetoa on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna (1993), internatuuri Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Tallina erinevates haiglates (1995) ning kardioloogia residentuuri Tartu ja Tallinna erinevates haiglates ning Helsingi Ülikooli haigla invasiivkardioloogia osakonnas (2001).

Enese täiendamiseks osaleb doktor igal aastal elektrofüsioloogia alastel koolitustel ja seminaridel Eestis ja mujal maailmas.

Hasso kuulub Eesti ja Euroopa Kardioloogide Seltsi, on Eesti Hüpertensiooni Ühingu ning Euroopa Rütmihäirete Assotsiatsioon liige.

Samuti on meil tänasest EMO osakonnas abiks kaks abiarsti - Agnes Äkke ja Marius Saak, kes on 5. kursuse arstitudengid. :) Suur tänu ka Agnesele ja Mariusele! Varsti tutvustame pikemalt ka vapraid noori.