Onkoloog Gerli Kuusk alustab mais vastuvõttudega Kuressaare Haiglas

Alates mai lõpust alustavad Kuressaare Haiglas tööd Ida-Tallinna Keskhaigla onkoloogid. 29. mail toimub esimesena onkoloog Gerli Kuuse vastuvõtt.

Gerli Kuusk on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2002 a . Ülikooli järgselt läbis ta aastatel 2004- 2009 sisehaiguste residentuuri. Sisehaiguste residentuuri ajal süvenes tal huvi onkoloogia vastu ja aastatel 2009-2012 läbis Gerli Kuusk onkoloogia residentuuri Tartu Ülikooli Kliinikumi juures. Peale onkoloogia residentuuri asus ta tööle AS Ida- Tallinna Keskhaigla onkoloogiakeskusesse onkoloogina, alates 2014 a onkoloogia vanemarstina ja aprillist 2019 onkoloogia juhtivarstina.

Dr. Gerli Kuuse põhitegevuseks on olnud üldonkoloogia, kitsamalt seedetrakti kasvajate, kopsuvähi ja melanoomi käsitlus ja ravi.

Lisahuviks on kasvajate bioloogia, alates 2018 a sügisest täiendab ta ennast Harvardi Meditsiiniülikooli juures kasvajabioloogia ja -uuringute osas.

Dr Gerli Kuuse esimene vastuvõtt toimub 29. mail.

Kuressaare Haigla tänab dr Gerli Kuuske ja Ida-Tallinna Keskhaiglat otsuse eest panustada Saaremaa tervishoidu.

Vastuvõtule saab perearsti saatekirjaga, registreerida palume telefonil 452 0115.