Kuressaare Haigla D-Korpuse ehitustööde tõttu muutuvad perearstide vastuvõtukabinettide asukohad

Kuressaare Haigla annab teada, et seoses D-korpuse ja Tervisekeskuse ehitustegevuse III etapiga muutuvad perearstide vastuvõtukabinettide asukohad. Alates 16. juulist toimuvad vastuvõtud D-korpuse III korrusel, ligipääs perearstide kabinettidesse toimub läbi haigla peasissepääsu Aia tänavalt (B korpus). Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast.

Kõrva-nina-kurguarsti vastuvõttu ei toimu juulis ja augustis

Kuressaare Haiglal on ääretult kahju, et dr. Ostaptšuk otsustas perega mandrile siirduda. Aga soovime Olena Ostaptšukile alati kõike paremate edasises ja oleme tänulikud kõige tehtu eest mis Ta nelja aasta jooksul Saarlaste kõrva-nina-kurgu murede lahendamisel tegi.

Diabeediõe iseseisev vastuvõtt

Alates juulikuust alustab diabeediõde Marika Venda Kuressaare Haiglas ambulatoorset vastuvõttu. Vastuvõtule on oodatud diabeetikud, rasedusdiabeeti põdevad naised ja nende pereliikmed. Vastuvõtu raames diabeediõde nõustab ja selgitab haiguse olemust, õpetab glükomeetri kasutamist, enesejälgimist, veresuhkrutaseme korrigeerimist ning räägib hüpoglükeemiast, selle äratundmisest ning esmaabist, õpetab patsienti süstima insuliini, järgima õiget dieeti ning füüsilist aktiivsust.

Mobiilne androloogiakabinet on Kuressaares 18.-21.juulil (aadressil Aia 25, parkla).

Androloogiakabinetis tegelevad meestearstid kõigi meestele eriomaste haigustega: eesnäärmehaigused, seksuaalhäired, meeste üleminekuiga, hüpogonadism, viljatus, sugutrakti ägedad ja kroonilised põletikud, kõik peenise ja munandikoti haigused, rinnahaigused meestel.

Teavitus

Pühade eelsel reedel, 22. juunil on Kuressaare Haigla eriarstide, registratuuri ja verevõtukabineti lahtiolekuajad lühendatud.

• Registratuur: 08.00 - 13.00
  • Verevõtukabinet: 07.30 – 12.30