Info ja registratuur

Info ja klienditeenindaja 24 h 452 0040
Polikliiniku registratuur 452 0115
Radioloogia registratuur 452 0020
Andmehoidla    452 0057
Kõik üldised telefoninumbrid »

Uudised

Täname Helena Elsilat

Kuressaare Haigla tänab Helena Elsilat sihtotstarbelise toetuse eest onkoloogiliste haiguste raviks.

Hematoloogia ehk verehaiguste ambulatoorsed teenused Kuressaare Haiglas

Kuressaare Haigla SA-le väljastati Terviseameti poolt hematoloogia ambulatoorsete teenuste tegevusluba. Hematoloogia on on eriala, mis hõlmab vere ja vereloome füsioloogiat, uurimise metodoloogilisi aspekte ning vere ja vereloome funktsioonide häirumise mehhanisme ja nende alusel kujunevaid haiguslikke seisundeid, nende diagnoosimise ja ravi aspekte.

Kuressaare Haiglas alustab vastuvõtte logopeed

Augustikuus alustab Kuressaare Haiglas vastuvõttu logopeed Liina Tõru, kelle vastuvõtule on oodanud nii täiskasvanud kui ka lapsed. Liina on Saaremaalt pärit neiu, kes lõpetas 2013. aastal hõbemedaliga Kuressaare Gümnaasiumi ning on tänaseks omandanud Tartu Ülikoolis bakalaureusekraadi eripedagoogikas ning omab magistrikraadi logopeedias. Saaremaale tagasi tulek oli tema jaoks alati kindel soov ning paika pandud plaan ning kohalikud saavad vaid rõõmustada, et Saaremaa sai ühe spetsialisti võrra rikkamaks.

Kuumarabandus - kuumalainega kaasnev oht

Seoses saabunud kuumalainega paneb Kuressaare haigla Saaremaa elanikele ja külastajatele südamele  jälgida hoolikalt enda ja oma lähedaste tervist ning vältida üle kuumenemist. Kuumarabandus võib viia ajuturse tekkele, mille näol on tegemist eluohtliku seisundiga. Kuumarabanduse nähtude ilmnemisel tuleb koheselt anda esmaabi. Haigusnähtude püsimisel tuleks kutsuda kiirabi (112)  või pöörduda Kuressaare haigla erakorralise meditsiini osakonda (Aia 25).

Kuressaare Haigla D-Korpuse ehitustööde tõttu muutuvad perearstide vastuvõtukabinettide asukohad

Kuressaare Haigla annab teada, et seoses D-korpuse ja Tervisekeskuse ehitustegevuse III etapiga muutuvad perearstide vastuvõtukabinettide asukohad. Alates 16. juulist toimuvad vastuvõtud D-korpuse III korrusel, ligipääs perearstide kabinettidesse toimub läbi haigla peasissepääsu Aia tänavalt (B korpus). Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast.