Mainekas ortopeed-traumatoloog Tauno Kalvet alustab aprillis vastuvõttudega Kuressaare Haiglas

Alates aprillist alustab Kuressaare Haiglas tööd Eesti juhtiv ortopeed Tauno Kalvet.

Tauno Kalvet on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1987 aastal. Ülikooli järgselt töötas A.Seppo nim. Kliinikus kuni  selle sulgemiseni 1994.a. Edasi suundus tööle Mustamäe Haiglasse kus traumatoloogina töö aastatel 1988 – 2000.a. Alates 2000 kuni 2005 töötas Lääne –Tallinna Keskhaiglas ortopeedina. 2005.aastast töötab AS Ortopeedia Arstid. Ortopeedi täiendkoolituse saanud Rootsi, USA, Saksa, Pratsusmaa ja Soome õppe- ning raviasutustes. Dr.Tauno Kalvet põhitegevuseks on olnud üldortopeedia ja ka spordivigastused, kitsamalt õla, puusa, põlve ning hüppeliigese artroskoopiline ning rekonstruktiivne kirurgia.

Dr Tauno Kalveti esimene vastuvõtt toimub 24. aprillil.

Kuressaare Haigla tänab dr Tauno Kalvetit otsuse eest panustada Saaremaa tervishoidu.

Vastuvõtule saab perearsti saatekirjaga, registreerida palume telefonil 452 0115.