Tartu Ülikooli täienduskursus “Aneemia ja veritsushaigused”

Avaldatud: 26. märts 2019

5. aprillil 2019. a toimub Kuressaare Haigla koolituskeskuses aadressil Aia 25, B-korpus 0 korrus, Kuressaare 93815, Tartu ülikooli kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse koolitus “Aneemia ja veritsushaigused”.

Koolituse juhendajaks on Kuressaare Haigla ravijuht ja Tartu Ülikooli dotsent Edward Laane. Kursuse eesmärgiks on tutvustada aneemia ja veritsushaiguste diagnostikat, sümptomeid ning nende omavahelisi seoseid. Kutsutud lektoriteks on

dr. Ines Vaide, dr. Marika Pikta ja hemofiiliaõde. Kristiina Karp Põhja-Eesti Regionaalhaiglast ning dr. Jaana Pesukova Kuressaare Haiglast.

Koolitusele on oodatud  perearstid, arst-residendid, üliõpilased, laboripersonal ja õed.

Koolitusele registreerimisaadress on https://kliinilinemeditsiin.ut.ee/et/kursustele-registreerumisvorm?nimetus=Aneemia%20ja%20veritsushaigused&aeg=5.04.2019&koht=Kuressaare

Kursusele soovijad võivad ka meile teada anda enda soovist taiendusmed.ut.ee. Andmetest on vajalik isikukood, e-mail ja maksja andmed.

Ajakava