Kõrva-nina-kurguarst Erik Luht alustab vastuvõtte ja operatsioonide teostamist Kuressaare Haiglas.

Avaldatud: 10. september 2018

Alates oktoobrikuust alustab Kuressaare Haiglas tööd kõrva-nina-kurguarst Erik Luht.

Erik Luht on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2013 aastal ning kõrva-nina-kurguhaiguste residentuuri 2016 aastal. Dr Luht alustas samal aastal tööd kõrva-nina-kurguarstina Ida-Tallinna Keskhaiglas.

Lisaks ambulatoorsele ravile on dr Luht pädev ka kõrva-nina-kurguhaiguste kirurgilises ravis. Dr Erik Luht on süvendatud teadmistega kõrvakirurgia, nina funktsionaalse endoskoopilise kirurgia ja ninaplastika vallas.

Vastuvõtule on oodatud igas vanuses kõrva-nina-kurgu probleemidega patsiendid. Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik perearsti või muu eriarsti saatekiri. Perearstidel on võimalik vastuvõttude vahelisel ajal küsida eriaalast nõu ka E-konsultatsiooni teel.

Dr. Erik Luht võtab vastu kord kuus, oktoobris toimuvad vastuvõtud 8, 9 ja 10  oktoobril.

Kuressaare Haigla tänab dr Erik Luht-i otsuse eest panustada Saaremaa tervishoidu.