Geenidoonorlus loob võimalused personaliseeritud meditsiiniks

Saarlased saavad Kuressaare Haiglas alates 21. maist saada osaks geenidoonorluse programmist. Loovutades vaid 6 ml verd võimaldab geenidoonoritel tõenäoliselt juba lähitulevikus kaardistada terviseriskid ning arstil pakkuda inimesele personaliseeritumat lähenemist ravimitele, profülaktikale ja ravile.

Kuressaare Haigla motiveerib alkoholiprobleemist vabanema

Euroopa Sotsiaalfond rahastuse abiga saab Kuressaare Haigla pakkuda inimestele võimalust osaleda programmis "Kainem ja tervem Eesti", kus spetsialistide meeskond pakub alkoholisõltuvusega maadlevale inimesele vajalikke ravi- ja tugiteenuseid.

Raseduskriisi nõustamine jõuab saartele

Author: Kristina Kretova

Saaremaal, Muhumaal ja Hiiumaal käivitub maikuust raseduskriisi teenus, mille raames saavad pered psühholoogilist ja emotsionaalset tuge  raseduse ja lapsesaamisega seotud murede ja probleemide korral.

Rahvusvaheline õedede päev

Kuressaare Haigla tähistab 12. mail rahvusvahelist õdede päeva. Haigla poolt soovime tänada kõiki meie õendus- ja hooldusalatöötajaid, kes hoolitsevad igapäevaselt meie patsientide eest. Ootame  tagasisidet meie patsientidelt ja külastajatelt, kes sooviksid meie õdesid ning hooldajaid personaalselt nende töö eest tänada. Nimelised tänuavaladused edastame isklikult õendus- või hooldusalatöötajatele. Tänuavalduse esitamiseks palun klikkige siia.

Programm Kainem ja tervem Eesti

Programmi eesmärk on ennetada alkoholi liigtarbimist ja vähendada teenust saanud inimeste alkoholi tarvitamisega seotud riske.