Bravo Healthcare AS ja Kuressaare Haigla SA sõlmisid koostöölepingu

Bravo Healthcare AS ja Kuressaare Haigla SA vahel sõlmitud koostööleping keskendub uuenduslike tervishoiuteenuste, meditsiiniturismi, telemeditsiini ja muude tervisevaldkondade ühisele arendamisele.

Bravo Grupp tegeleb meditsiiniteenuste arendamise ja turustamisega üle kogu maailma.

Bravo Grupi sihtturgude inimestel on suur huvi Euroopas välja arendatud tervishoiuteenuste vastu ning järjest laieneb trend veeta puhkus põhjamaises puhtas looduses ja karges kliimas.

Saaremaa on koht, kus need kaks võimalust on suurepärastelt ühendatud. Kuressaare Haigla on juba praegu võimeline pakkuma sobilikke uuringute ja ravi pakette inimestele, kes hoolivad oma tervisest. Kuressaare Haigla kvalifitseeritud arstide toel planeeritakse välja arendada uusi innovaatilisi personaalse tervise teenuseid, mis vastavad sihtturgude inimeste vajadustele. Plaanitakse läbi viia in vitro (kehaväline) ravimtundlikkuse uuringuid, et leida meie patsientidele sobivaim ravim. Saaremaa kõrgelt arenenud turismisektor, laitmatus korras rahvusvaheline lennuväli, kõrge tasemega SPA-d ja ajaveetmise võimalused unikaalses looduses vastavad kindlasti meie nõudlike klientide vajadustele.

Kuressaare Haigla on kliiniline partner Bravo Grupi rahvusvahelistes teadus-arendus projektides.

Ühiselt plaanitakse osaleda Dubais toimuval messil EXPO 2020 ja teistel piirkonna kontaktüritustel.

Kuressaare Haigla nõukogu esimehe Kalle Laaneti seisukohalt on haigla osalemine rahvusvahelistes koostööprojektides äärmiselt oluline Saare maakonna tervishoiu arendamisel.

Taustainformatsioon:

Bravo Healthcare AS on Bravo Healthcare on Bravo Groupi ettevõte, mis asutati 2015. aastal Eestis. Bravo Healthcare  põhilised tegevusalad on teadus-arendustegevus ja tootearendus biomeditsiini, täppisdiagnostika ja personaalmeditsiini valdkonnas; ravimite tootmine, uute tervishoiuteenuste välja arendamine ja eksport ning loodusteaduste ja tervishoiualase õppe edendamine.

Kuressaare Haigla SA

Kuressaare Haigla Sihtasutus on Saare maakonna suurimaid tööandjaid,
ligi 400 töötajaga ambulatoorseid ja statsionaarseid tervishoiu­teenuseid osutav haigla. Kuressaare haigla pakub statsionaarseid raviteenuseid sisehaigustes, kirurgias, psühhiaatrias, lastehaiguistes, günekoloogias ja sünnitusabis ning iseseisvas õendusabis. Kuressaare Haigla teostab muuhulgas põve- ja puusa proteesimisi ja pakub töötervishoiu- ja taastusravi teenuseid. Kuressaare Haigla juurde kuulub 50 kohaline hooldekodu.

Bravo Healthcare delegatsioon külastamas Kuressaare Haiglat 13. jaanuaril 2019. Vasakult paremale Kuressaare Haigla nõukogu esimees Kalle Laanet, juhatuse liige Edward Laane, Bravo Pharma looja ja juhatuse liige Rakesh Pandey ja Bravo Healthcare tegevjuht Riin Ehin.

Tunnustatud gastroenteoroloog Triin Remmel alustab jaanuaris vastuvõttude ja uuringute teostamist Kuressaare Haiglas.

Alates jaanuarist alustab Kuressaare Haiglas tööd mainekas gastroenteoroloog Triin Remmel.

Triin Remmel  on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1992. aastal cum laude. Pärast seda asus ta teadustööle Tartu Ülikooli doktorantuuri ning kaitses meditsiiniteaduste doktorikraadi 1996. aastal. Gastroenteroloogia residentuuri lõpetas dr Remmel 1999. aastal ning sel ajal töötas ta ka vanemteadurina Tartu Ülikooli Sisekliinikus.

Dr Remmel alustas tööd gastroenteroloogina 1999. aastal Tallinna Magdaleena Haiglas. Järgmised 6 aastat töötas Lääne-Tallinna Keskhaiglas gastroenteroloog-vanemarstina ning 2006-2017 Ida-Tallinna Keskhaigla gastroenteroloogiakeskuse juhatajana. Alates 2018. aasta sügisest töötab AS Medicumis ning Confido erameditsiinikeskuses.

Dr Remmel on suurte kogemustega gastroenteroloog, kelle kitsamaks erialaks on ka maksahaigused. Samas on ta kindel, et nn seedetrakti funktsionaalsed haigused võivad patsiendile kõige rohkem vaevusi tekitada ning elukvaliteeti vähendada. Koostöö patsiendi ja arsti vahel on siinjuures kõige olulisem.

Lisaks on dr Remmel kogenud lektor ning ka koolituste läbiviija.

Dr Triin Remmeli esimesed vastuvõtud toimuvad 12. ja 13. jaanuaril.

Kuressaare Haigla tänab dr Triin Remmeli otsuse eest panustada Saaremaa tervishoidu.

Vastuvõtule saab arsti saatekirjaga, registreerida telefonil   452 0115.

Kuressaare haigla liitus Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga

Pressiteade

20.12.2018

Detsembri keskpaigas liitus Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga Kuressaare haigla sünnitus-ja günekoloogiaosakond. Vastsündinute jaoks uusi seadmeid vajav Kuressaare haigla on järjekorras juba kuues fondiga liitunud sünnitusosakond.

Vähi ennetus – Sõeluuringud Kuressaare Haiglas

Kuressaare Haigla võtab vastu 2018. a rinnavähi varase avastamise sõeluuringu, emakakaelavähi varase avastamise sõeluuringu ning jämesoolevähi sõeluuringu sihtrühma kuuluvaid isikuid kuni 31.01.2019. a.

Geenidoonorite vastuvõtt jätkub ka 2019 aastal

Kuna Eesti riik on otsustanud uute geenidoonorite kaasamisega jätkata ka 2019. aastal ja Kuressaare Haigla on sõlminud Geenivaramuga jätkulepingu, siis käes oleval aastal viimane geenidoonorite  vastuvõtu päev on 18.12  ja 2019 aastal jätkub geenidoonorite vastuvõtt esmaspäeviti kell 8.30-12.00 ja 12.30-15.00 ning teisipäeviti kell 8.30-12.00.

Alati Teiega!

Kuressaare Haigla